Trainingen tijdelijk afgelast i.v.m. corona

Beste leden,

waar we allemaal al rekening mee hielden, is helaas uitgekomen; door de nieuwe maatregelen in verband met Corona zijn wij genoodzaakt om per direct alle trainingen voor minimaal 4 weken af te gelasten.

Sowieso vinden we de veiligheid en gezondheid van onze leden en vrijwilligers op dit moment het allerbelangrijkst.

Zodra alle trainingen hervat kunnen worden, hoort u dit zo spoedig mogelijk.

Wij wensen iedereen veel sterkte en gezondheid in de komende periode.
Bestuur Boxerclub Dordrecht.

1 gedachte over “Trainingen tijdelijk afgelast i.v.m. corona

  1. André de Vries

    Uiteraard heel jammer maar een logische stap en graag zou ik wat positief nieuws willen aanstippen in deze coronatijd: deze crisis leert ons namelijk hoe het ook kan. Dat we inderdaad een stuk flexibeler zijn dan we vooraf hadden bedacht en de Boxerclub er alles aan doet, in overleg en samenspraak met de trainers en vrijwilligers, om het virus zo min mogelijk een kans te geven ter bescherming van de gezondheid voor ons allen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *