Gedragsregels tijdens cursus

Wanneer u bij onze vereniging een cursus volgt, wordt u geacht de volgende regels in acht te nemen:

 • Bent u verhinderd voor een training, meldt dit dan tijdig bij uw train(st)er via de daarvoor aangemaakte Whatsapp groepen. Gebruik de Whatsapp groepen alleen voor het afmelden of training-gerelateerde zaken.
 • Gebruikt u de benches voor en na de training sluit dan de deur na het gebruik, ondanks de uitnodigende bouw zijn ze absoluut niet geschikt om op te gaan zitten.
 • Laat uw afval (lege blikjes, koffiebekers etc.) niet slingeren en ruim dit op.
 • Niet samenscholen met honden bij de in/uit gang van het terras en voor de deur van de kantine. Dit om conflicten tussen de honden te voorkomen.
 • Puppy’s zijn toegelaten in de kantine, voor de “volwassen” honden is toestemming nodig van de barmedewerker, eveneens om conflicten te voorkomen.
 • Laat de honden en hondjes liever niet met elkaar spelen voor de les. Het wordt dan tijdens de les des te moeilijker om ze onder appel te krijgen, dan wel te houden, hun speelkameraad is immers in de buurt.
 • Zorg dat de honden hun behoefte hebben gedaan voor de training, loop eventueel een extra rondje alvorens het veld op te komen. En niet onbelangrijk, gebeurt er toch een ongelukje, ruimt u het s.v.p. op! U bent tenslotte niet de enige gebruiker van het oefenveld, rondom het clubhuis staan voldoende afvalbakken.
 • Zorg voor een passende halsband en riem, een (enkele) riem met een lengte van ongeveer 1.25/1.50m is prima. Neem een speeltje zonder piep en wat hondensnoepjes mee.
 • Loopse teven mogen gewoon komen trainen, mits ze een broekje dragen. Meldt de loopsheid wel vooraf aan de train(st)er.
 • Voor aanvang van de les 10 minuten op het veld inlopen.
 • De honden zijn aangelijnd, tenzij anders door de train(st)ers wordt aangegeven.
 • Tijdens de trainingen wordt niet gerookt dan wel gedronken, tenzij anders door de train(st)ers wordt aangegeven.
 • Gelieve tijdens de trainingen geen gebruik te maken van uw gsm. Verwacht u een dringend gesprek dan wel bericht, meldt dit danvan tevoren aan uw train(st)er zodat dit niet als storend ervaren zal worden.
 • Tijdens de training geen discussie en of commentaar in de groep over de wijze en manier van trainen maar dit in een persoonlijk gesprek met de trainer aangeven. Ook op het trainingsveld gelden de normale omgangsnormen.
 • Vergeet niet dat er naast het uurtje training er nog heel veel uren in de week aanwezig zijn om de op de training geoefende stof te oefenen en te perfectioneren!