ALV verplaatst van 15 mei naar 10 juli

Beste leden,

In verband met de nog steeds geldende COVID-19 maatregelen is het niet toegestaan om evenementen, zoals de algemene ledenvergadering, te organiseren.

Onze ledenvergadering, die ingepland is op 15 mei, kan dus, om bovengenoemde redenen, helaas geen doorgang vinden. Omdat we op korte termijn weinig verandering verwachten, hebben we als bestuur besloten, dat we de ALV van 15 mei laten vervallen en als nieuwe datum voor de ALV zaterdag 10 juli in willen plannen.

We hopen dat we tegen die tijd weer volop gebruik van de kantine kunnen maken, zodat we na de vergadering er misschien nog wel wat leuks achter aan kunnen plannen, maar dat moeten we dus nog even afwachten.

Namens het bestuur,

Dicky, Fanny, Alexander, Maurice en André

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *