Lezing Epilepsie en Hersentumoren
Op zaterdagmorgen 5 oktober om 10:00 hebben we een lezing met dr. Paul Mandigers met als onderwerp Epilepsie en hersentumoren. Wie is Paul Mandigers? Paul Mandigers is een bekend arts... Lees verder »
Op zaterdagmorgen 5 oktober om 10:00 hebben we een lezing met dr. Paul Mandigers met als onderwerp Epilepsie en hersentumoren. Wie is Paul Mandigers? Paul Mandigers is een bekend arts... Lees verder »
Wie van de leden gaat er mee wandelen met de boxer in het Mastbos? Graag even van te voren aanmelden via een mailtje aan info@boxerclub-dordrecht.nl of aan de bar We... Lees verder »
Op 26 oktober a.s. is er weer onze jaarlijkse mossel / saté avond. Zoals ieder jaar is er ook nu weer een beperkte hoeveelheid kaarten beschikbaar, want we hebben nu... Lees verder »
Op 16 november gaan we weer klaverjassen, het inleggeld is weer zoals altijd 2,50. Wilt u meedoen? Graag even van te voren aanmelden aan de bar of via een mail... Lees verder »
Op zondagmiddag 17 november hebben we vanaf 14:00 Sam Turner kunnen strikken voor de lezing Hormonen! De invloed van hormonen op de ontwikkeling van de jonge hond. Sam Turner is... Lees verder »
Zaterdag 14 december is er weer de jaarlijkse bingo met veel prijzen voor de honden, waardebonnen en nog veel meer. En natuurlijk wordt het weer hartstikke gezellig, zoals altijd! Omdat... Lees verder »
In verband met het corona virus en bijbehorende maatregelen zijn er in ieder geval tot 19 januari 2021 geen activiteiten bij Kringgroep Dordrecht
Op zondag 2 mei wordt in Dordrecht weer een agility wedstrijd voor boxers georganiseerd. In verband met de corona maatregelen is het op dit moment nog niet zeker of deze... Lees verder »